Płatności

OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE

1) GODZINY - opłata za pobyt dziecka w przedszkolu wynosi 1 zł za rozpoczętą godzinę powyżej bezpłatnego 5-cio godzinnego czasu pobytu dziecka (zniżka 50% na drugie i kolejne dziecko).

UWAGA! Dzieci realizujące roczne przygotowanie przedszkolne (tzw. "Zerówka") - za cały czas pobytu są zwiolnione z opłaty.

2) ŻYWIENIE (stawka za dzień - 10 zł):

• śniadanie - 2,50
  • obiad - 6,50
  • podwieczorek -  1,00

Wpłat prosimy dokonywać na konto Przedszkola im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich, Bank Spółdzielczy: 20 8335 0003 0302 2018 2000 0001

do 10. dnia kolejnego miesiąca (po otrzymaniu @ z systemu Obecności - zweryfikowana kwota przez intendenta).

W przelewie proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz dokładne kwoty rozbite jako za godziny i za żywienie, według wzoru, np. Jan Kowalski - godziny 70 zł, żywienie 80 zł.

W przypadku rodzeństwa opis musi dotyczyć każdego dziecka osobno, według wzoru, np. Jan Kowalski - godziny 70 zł, żywienie 80 zł; Ewa Kowalska - godziny 0 zł, żywienie 9 zł.

​UWAGA! Prosimy o wpłatę dokładnej kwoty podanej przez system Obecności.pl - bez zaokrąglania.