SKŁADKA NA RADĘ RODZICÓW

Rada Rodziców przy Przedszkolu im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich na podstawie informacji zebranych od rodziców ustaliła na rok szkolny 2023/2024 wysokość składki na RR w wysokosci 500 zł rocznie za dziecko, z ulgą 50% na drugie i każde kolejne dziecko (250 zł rocznie za dziecko), płatną jednorazowo we IX lub w dwóch ratach:

- rata 1. - do 10. października

- rata 2. - do 10. lutego.

Wpłaty będą przyjmowane na konto Rady Rodziców - NUMER KONTA: 84 8335 0003 0300 1569 2000 0010

W tytule prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka, nazwy grupy

Z funduszy tych opłacane będą, m.in. koncerty, teatrzyki, warsztaty, wycieczki, paczki, dyplomy, gadżety i inne rzeczy dla wszystkich przedszkolaków.

UWAGA!

W przypadku wycieczek - każdorazowo przed wyjazdem będzie sprawdzony stan wpłat na RR - brak wpłaty spowoduje brak udziału dziecka w wyjeździe (dziecko zostanie na terenie placówki pod opieką wyznaczonego nauczyciela).