ZBIÓRKA RADY RODZICÓW

Utworzono dnia 12.07.2021

Szanowni Państwo,

zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie działań związanych z utworzeniem placu zabaw dla wychowanków Przedszkola im. Jana Brzechwy w Trąbach Wielkich w obiekcie przy ulicy Sportowej 19.

Nie trzeba Państwa przekonywać, że rola placu zabaw w harmonijnym rozwoju małego człowieka jest nie do przecenienia – to właśnie tu dzieci poznają świat, eksperymentują, bawią się i rozwijają swoją sprawność fizyczną.

Koszt realizacji całości przedsięwzięcia oscyluje w granicach około 100.000 tys. złotych (m.in. projekt, zakup i instalacja urządzeń), stąd prośba o dofinansowanie finansowe kierowana jest do  rodziców Wychowanków przedszkola, jako osób najbardziej zainteresowanych powstaniem tego miejsca.

Wierzymy, że dzięki otrzymanemu wsparciu, przedszkole stanie się miejscem jeszcze bardziej ciekawym, inspirującym i bezpiecznym dla wszystkich dzieci.

W imieniu przede wszystkim dzieci dziękujemy za zrozumienie i liczymy na wsparcie naszego przedsięwzięcia - wpłatą „cegiełką” na oficjalny numer konta Rady Rodziców w Banku Spółdzielczym: 84 8335 0003 0300 1569 2000 0010.

Członkowie Rady Rodziców

Przedszkola im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich