Utworzono dnia 02.06.2021, 13:10

2 czerwca to w naszej społeczności przedszkolnej bardzo ważny dzień albowiem obchodzimy Dzień Patrona. To kolejny dzień pełen wrażeń i niespodzianek dla dzieci. Najpierw "Liski"  przypomniały sobie wiersza Jana Brzechwy . Następnie rozwiązywały quiz związany z twórczością Jana Brzechy, zrobiły opaski z postaciami zwierząt ze swojej grupy, przeszły przez tor przeszkód, ułożyły puzzle oraz malowały farbami do wierszy naszego patrona. Za każde wykonane zadanie otrzymały jednego piega. Na koniec dostały bilety, które uprawniały je do wejścia na salę kinową, gdzie mogły obejrzeć "Pchłę Szachrajkę". Nie obyło się także bez popcornu. Od dzisiaj "Liski" już na pewno będą pamiętać, że naszym patronem jest Jan Brzechwa i bez problemu rozpoznają jego utwory.