Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Rok szkolny 2021/2022

AKTUALNOŚCI:

Warsztaty ceramiczne

Utworzono dnia 26.05.2022
W minionym tygodniu Biedronki wzięły udział w warsztatach ceramicznych. Zajecia te bardzo się dzieciom podobały. Z wielkim zaangażowaniem ozdabiały kubki, przygotowując upominek dla kochanych rodziców.
czytaj dalej na temat: Warsztaty ceramiczne

Akademia Przyrodnika Żubra Pompika zadanie 2

Utworzono dnia 26.05.2022
Dzięki zadaniu drugiemu, Biedronki mogły pobawić się piaskiem w sali i to piaskiem wykonanym samodzielnie. Wystarczyło wymieszać mąkę z olejem, dodać kolorowej kredy i piasek już gotowy do budawania.
czytaj dalej na temat: Akademia Przyrodnika Żubra Pompika zadanie 2

Z wizytą w teatrze

Utworzono dnia 25.05.2022
Na ten dzień czekaliśmy z niecierpliwością. W poniedziałek, 23 maja pojechaliśmy do Gdańska do prawdziwego teatru. Obejrzeliśmy przedstawienie pt. "Cudowna lampa Aladyna" w wykonaniu aktorów Teatru Muzycznego FORTE z Wrocławia. Zarówno śpiew, jak i gra aktorska wywarła na nas ogromne...
czytaj dalej na temat: Z wizytą w teatrze

Dzień Mleka

Utworzono dnia 25.05.2022
25 maja w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Mleka. Tego dnia dzieci przyszły ubrane na biało. Biedronki dowiedziały się skąd pochodzi mleko, co to jest nabiał oraz jak bardzo zdrowe jest mleko i jego przetwory.
czytaj dalej na temat: Dzień Mleka

Urodziny Milenki

Utworzono dnia 24.05.2022
23 maja Milenka skończyła 5 lat. Z tej okazji Biedroneczki odśpiewały gromkie "Stol lat", złożyły życzenia oraz wręczyły prezent naszej jubilatce. Milenko! Wszystkiego najlepszego!!!

Wyprawa na ogródki działkowe

Utworzono dnia 22.05.2022
Biedronki wybrały się na wiosenny spacer. Odwiedziły ogródki działkowe. Obserwowały nie tylko pięknie kwitnące drzewa owocowe, ale również rosnące tam warzywa. Nauczyły się jak dbać o rośliny. Mogły samodzielnie je podlewać. Było to niesamowite doświadczenie. Przyniosło to im...
czytaj dalej na temat: Wyprawa na ogródki działkowe

Kolorowe kanapki

Kolorowe kanapki

Prezenty dla naszych kochanych DZIADKÓW

Prezenty dla naszych kochanych DZIADKÓW

KONCERT PRO MUSICA

KONCERT PRO MUSICA