Szkolenie z przeciwdziałania przemocy w rodzinie

Utworzono dnia 07.12.2021, 20:20

Zdrowie to nie tylko zasady zdrowego żywienia czy zdrowy styl życia. Prawidłowy rozwój najmłodszych to także dbanie o zdrowie psychiczne oraz umiejętność właściwej pomocy w razie jego zagrożenia.  6 grudnia 2021r. jedna z naszych nauczycielek, Pani Angelika Dąbek, członek Zespołu Interdyscyplinarnego przy Gminnym Ośrodku Społecznym w Trąbkach Wielkich, wzięła udział w szkoleniu pt. : " Rola i zadania  zespołu interdyscyplinarnego - praktyka przeciwdziałania przemocy w rodzinie", prowadzonego przez Panią Reginę Dziugiewicz  - pedagoga specjalnego, terapeutę, specjalistę w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Szkolenie to miało na celu przybliżenie praktycznych rozwiązań oraz prawnych aspektów związanych z Niebieską Kartą.