ORGANIZACJA PRACY od 28 czerwca 2021

Utworzono dnia 08.06.2021

Szanowni Rodzice,

informujemy, iż Nasze Przedszkole w dotychczasowym trybie pracuje do piątku 2 VII 2021 r. (czyli dwa obiekty: ul. Parkowa 13 i Sportowa 19, 10 grup, godziny pracy 6.30-17.00).

W tym roku w czasie wakacji Przedszkole będzie pełniło dyżur wakacyjny od 5 lipca do 27 sierpnia.

Wszystkie zapisane na ten okres dzieci będą przebywać od 5 lipca wyłącznie w obiekcie przy ulicy Sportowej 19.

Czas pracy przedszkola w tym okresie to 6.45-16.45.

Na podstawie wniosków zgłoszeniowych zostały utworzone 4 grupy:

- grupa 1 - Żabki + Zajączki

- grupa 2 - Tygryski + Kangurki

- grupa 3 - Biedronki + Motylki + Jeżyki

- grupa 4 - Wilczki + Liski + Sówki

W okresie dyżuru wakacyjnego dzieci najmłodsze nie będą leżakować - prosimy pierwszego dnia pobytu w budynku przy ulicy Sportowej (5 lipca) wyposażyć dzieci z grupy 1 i 2  w małą poduszkę jaśka (podpisaną).

Prosimy rodziców dzieci z budynku przy ulicy Parkowej, by w poniedziałek 5 lipca dostarczyć do przedszkola przy ulicy Sportowej - podpisane:  kapcie i plastikowy kubek do picia wody oraz ubranka na zmianę.

Przpominamy, iż ze względu na okres urlopowy personel przedszkola będzie pełnić dyżur w systemie rotacyjnym.