Wyniki Konkursu Plastycznego pt. „Moja Mała Ojczyzna” zorganizowanego przez
Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich
Kategoria I 4 latki Placówka
Miejsce I Aronas Szpakauskas Żłobek-Przedszkole w Mickunach
Miejsce II Agata Kudriawcewa Żłobek-Przedszkole w Mickunach
Miejsce III Laura Nowak Żłobek-Przedszkole w Mickunach
Kategoria II 5-latki Placówka
Miejsce I Wojciech Drejer Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich
Miejsce II Kaja Tworogal Żłobek-Przedszkole w Mickunach
Miejsce III Zofia Chmura Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich
Kategoria III 6-latki Placówka
Miejsce I Witalij Niski Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich
Miejsce I Dawid Piotrzkowski Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich
Miejsce II Łuka Hrabar Żłobek-Przedszkole w Mickunach
Miejsce III Anna Truszczyńska Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich
Kategoria IV 7-latki Placówka
Miejsce I Jerzy Pobłocki Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich
Miejsce II Oliwia Gawryjołek Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich
Wszystkim serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za udział.
21. Gminny Konkurs Kronikarski im. Lidii Orzechowskiej "O Gęsie Pióro"
Gminny Konkurs "Jan Brzechwa - w słowie i obrazie" (w GBP)
5.04.2019r.
KONKURS RECYTATORSKI:
kategoria 4 - latki (rocznik 2015)
I miejsce - Amelia Zittermann (SP im. Ks. J.P.Aeltermanna w Mierzeszynie)
II miejsce - Natalia Sikorska (SP im. T.Kościuszki w Sobowidzu)
III miejsce - Julia Wilczewska (SP im. K.Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich)
wyróżnienie - Maja Jasińska (Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich "Żabki")
kategoria 5 - latki (rocznik 2014)
I miejsce - Wojciech Połom (SP im. Ks. J.P.Aeltermanna w Mierzeszynie)
II miejsce - Klaudia Hetmańska (SP im. T.Kościuszki w Sobowidzu)
III miejsce - Adam Bogdan (SP im. K.Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich)
wyróżnienie - Wojciech Drejer (Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich "Tygryski")
kategoria 6 - latki (rocznik 2013)
I miejsce - Wojciech Rosanowski (Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich "Biedronki")
II miejsce - Agata Kiełczykowska (SP im. Ks. J.P.Aeltermanna w Mierzeszynie)
III miejsce - Krzysztof Pietrzak (SP im. K.Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich)
wyróżnienie - Julia Fuchs (SP im. T.Kościuszki w Sobowidzu)
kategoria 7 - latki (rocznik 2012)
I miejsce - Stanisław Bogdan (SP im. K.Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich)
II miejsce - Amelia Jasińska (SP im. T.Kościuszki w Sobowidzu)
III miejsce - Maja Szulc (SP im. Ks. J.P.Aeltermanna w Mierzeszynie)
wyróżnienie - Agnieszka Wójtowicz (SP im. Z.Bukowskiego w Czerniewie)
wyróżnienie - Zuzanna Strzałkowska (Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich "Sówki")
KONKURS PLASTYCZNY:
kategoria 4 - latki (rocznik 2015)
I miejsce – Karol Arym
II miejsce – Igor Iwaszczyszyn
III miejsce – Tymoteusz Sawicki
wyróżnienie – Jadwiga Kula
kategoria 5 - latki (rocznik 2014)
I miejsce – Nikodem Jasiński
II miejsce – Laura Pankowska
III miejsce – Dominik Fedak
wyróżnienie – Oskar Łopaciński
kategoria 6 - latki (rocznik 2013)
I miejsce – Krzysztof Pietrzak
II miejsce – Maja Wlazło
III miejsce – Iga Pająkowska
wyróżnienie – Agata Dąbek
kategoria 7 - latki (rocznik 2012)
I miejsce – Lena Krzewska
II miejsce – Jan Morawski
III miejsce – Edyta Musiał
wyróżnienie – Alan Wójtowicz
Konkurs Pieśni i Wiersza Patriotycznego w Łęgowie
2.04.2019r.
II miejsce: Zuzanna Strzałkowska i Antoni Konkol "Sówki"
III miejsce: Agata Dąbek "Biedronki"
Przygotowanie: J.Kuczkowska, A.Dąbek
Eliminacje do Gminnego Konkursu Recytatorskiego "Jan Brzechwa - w słowie i obrazie" (w przedszkolu)
25.03.2019r.
Dzieci zakwalifikowane do Gminnego Konkursu Recytatorskiego "Jan Brzechwa - w słowie i obrazie" (w GBP):
Maja Jasińska - "Żabki" (przygotowanie: C.Kitowska, P. Jurczyńska-Fedak
Wojciech Drejer - "Tygryski" (przygotowanie: A.Krawczyk, A.Sławska
Wojciech Rosanowski - "Biedronki" (przygotowanie: A.Dąbek, Marta L.)
Zuzanna Strzałkowska - "Sówki" (przygotowanie: I.Krupińska, J.Kuczkowska)
XIV Gminny Konkurs Kolęd i Piosenki Bożonarodzeniowej w Kłodawie
7.01.2019r.
III miejsce: Agata Dąbek "Biedronki", przygotowanie: J.Kuczkowska, A.Dąbek, M.Laga
Przedszkolny konkurs plastyczny "Portret Jana Brzechwy" (dla gr. "Biedronki" i "Sówki")
listopad 2018r.
I miejsce Jerzy Pobłocki
II miejsce Karol Gawlik
III miejsce Marta Kozak