Bohater Tygodnia - Witalij

Utworzono dnia 10.10.2019, 21:58

Drugim Bohaterem Tygodnia w naszej grupie był Witalij. Tradycyjnie w poniedziałek przyniósł swoje zabawki i zdjęcia rodziny, o której opowiedział wszystkim. Dzieci oglądały bajkę pt. "Alladyn", którą przyniósł bohater. Jako gościa Witek zaprosił do przedszkola swoją mamę p. Anię . Wizyta rozpoczęła się zabawą, w której dzieci zamieniły się w nietoperze i ćmy. Oglądaliśmy zdjęcia, słuchaliśmy i rozmawiliśmy o lesie. Wszyscy otrzymali upominki w postaci szyszek, kasztanów "Misiów" a także kamyków "Myszek". Bardzo dziękujemy za świetną zabawę. Na koniec bohaterstwa Witalij otrzymał od grupy książeczkę, w której dzieci narysowały jego portret. Jako swojego następcę wylosował Martę Jaszewską. Gratulacje!!