Nocka w przedszkolu

Utworzono dnia 26.06.2018, 21:22

Tradycją w naszym przedszkolu jest, że każda grupa odchodząca z przedszkola ma tzw. "nockę w przedszkolu". Tego popołudnia dzieci brały udział w podchodach - chłopcy szukali dziewczynek.Oczywiście udało się im, ale po dłuuugich poszukiwaniach. Kiedy wróciliśmy do przedszkola, odbyło się wielkie mycie, a następnie zjedliśmy pizzę, którą popijaliśmy soczkami. Potem mieliśmy dyskotekę, a następnie do ostatniego wytrwałego oglądaliśmy bajkę, zajdając się zmakołykami przyniesionymi z domu. Po umyciu zębów, wszyscy smacznie zasnęli. Następnego dnia dzieci same zrobiły sobie śniadanie i zgodnie bawiły się na sali. Kiedy wyszło słoneczko, wyszliśmy na podwórko, na plac przedszkolny - skąd  dzieci zostały odbierane przez stęsknionych Rodziców.