SOBOTNIE SPOTKANIE Z RODZICAMI-INNOWACJE

Utworzono dnia 09.10.2016, 20:22

Nietypowo, bo w sobotę rodzice z gr Biedronek wraz z paniami, spotkali się w przedszkolu. Dlaczego? Ponieważ tego dnia realizowane były innowacje pedagogiczne "Bajki-rysowajki", których tematem były warzywa i owoce. Pani Angelika przeczytała bajkę psychoedukacyjną pt. "Magiczne drzewka mocy", która pomóc miała dzieciom w zrozumieniu konieczności jedzenia warzyw i owoców,  następnie rodzice Poli przygotowali konkursy dla dzieci i rodziców "Jakie to warzywo?" , przy którym było mnóstwo śmiechu i zabawy. Panie też były poddane sprawdzianowi :), następnie Pani Celina zaproponowała pracę plastyczną pt. "Świat warzyw", a potem jako zabawę ruchową i konćzącą spotkanie rodzice zrobili tunel dla dzieci i wykonali masażyki. Spotkanie uważamy za bardzo udane. Dziękujemy rodzicom za przybycie i pomoc.