Utworzono dnia 01.06.2021, 21:45

1 czerwiec, to wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci. W tym dniu, obchodzimy Światowy Dzień Dziecka. Z tej okazji zaplanowaliśmy w przedszkolu wiele atrakcji, aby jak najciekawiej spędzić ten dzień. Każda z grup otrzymała do wykonania specjalne zadania. Były zagadki, tor przeszkód, zumba, trudne zadania,  gra na bum, bum - rurkach i fotobudka z ulubionymi postaciami z dziecięcych bajek. Zwieńczeniem aktywności dzieci, było odnalezienie skarbu za pomocą mapy. Trzeba przyznać, że Wilczki świetnie sobie poradziły z tym trudnym zadaniem. Troszeczkę dzieciaczki pobłądziły i przez przypadek trafiły do gabinetu Pani Dyrektor, ale szybko się zorientowały, że to niewłaściwa droga. Po dokładnej analizie  mapy i ustaleniu kilku odnośników bez problemu trafiły do właściwego miejsca.