Przedstawienie "Lisków"

Utworzono dnia 26.03.2022, 21:00

W czwartek, 24 marca 2022 roku „Liski” zaprezentowały się w przedstawieniu pt. „Gdzie podziała się wiosna?”.

Dzieci same wykonały plakaty o wydarzeniu jakie miało się odbyć właśnie tego dnia i zawiesiły je na drzwiach każdej grupy. Przedstawienie udało się, przedszkolaki wystąpiły pięknie. Każdy pamiętał swoje role i śpiewał piosenki. Dziewczynki – koty wykonały „Taniec kotów” do piosenki śpiewanej przez chłopców. Grupa zebrała gromkie brawa od małej i dużej publiczności oraz podziękowania i słodki poczęstunek od Pani Dyrektor. Niespodziankę przygotowały też panie: Celinka, Jola i Karolinka – po powrocie z występów na małych aktorów w sali przygotowano małą ucztę (pyszny soczek jabłkowy i flipsy).

Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu strojów dla dzieci oraz ćwiczenie w domu ról.

Pani Jola i Pani Celinka