Utworzono dnia 28.06.2021, 14:43

Wszystko co dobre, szybko sie kończy... 25 czerwca 2021 r. odbyło się uroczyste pożeganie najstarszych dzieci z naszego przedszkola. Teraz "Liski" są już absolwentami Przedszkola im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich. Wszystkie dzieci przywitała Pani Dyrektor Anna Tysler, potem "Motylki" zaśpiewały dla starszych grup piosenkę, a następnie "Liski" w piosence "Ostatni raz" zaprezentowały swoje umiejętności wokalne. Po występie otrzymały książki z dyplomami ukończenia przedszkola. Niespodzianką był tort, który przygotowały nasze panie kucharki. Tym słodkim akcentem, dzieci zakończyły częśc oficjalną, aby potem na sali bawić się przy wesołej muzyce. Była jeszcze jedna niespodzianka dla dzieci, a mianowicie przedszkola odwiedził Pan Błażej Konkol - Wójt Gminy Trąbki Wielkie oraz Pani Patrycja Jereczek - Kierownik d/s Oświaty z upominkami, które są częścią projektu  "Upowszechnianie i podniesienie jakości edukacji przedszkolnej na terenie Gminy Trąbki Wielkie. Mamy nadzieję, że czas spędzony w przedszkolu jeszcze długo pozostanie w pamięci naszych "Lisków" i chętnie będą nas odwiedzały.