Mała Książka- Wielki Człowiek

Utworzono dnia 17.11.2020, 21:12

W październiku 2020 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Trąbkach Wielkich rozpoczęła realizowanie projektu Instytutu Książki z Krakowa pt. „Mała Książka – Wielki Człowiek”. Dzieci urodzone w latach 2014-2017 miały możliwość odwiedzenia i zapisania się do biblioteki. Każde z nich otrzymało w prezencie Wyprawkę Czytelniczą, a w niej: książkę dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka oraz Kartę Małego Czytelnika. Każdy Mały Czytelnik, który systematycznie odwiedzać będzie bibliotekę, otrzyma naklejkę, po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. Jednym z pierwszych Małych czytelników który odebrał wyprawkę był nasz przedszkolak Wojciech Kaczyński.