Utworzono dnia 28.11.2020

Właściwie to „Jeżyki” świętowały przez trzy dni. Dzieci obejrzały bajki: „Miś Koralgol” i „Miś Uszatek”. Wykonały też opaskę z misiem, pięknie ją ozdabiając. Zobaczyły prezentację multimedialną, z której dowiedziały się o historii powstania misia. Przedszkolaki wzięły również udział w Quizzie o misiach i oczywiście w zabawie starej jak świat „Stary niedźwiedź mocno śpi”. „Jeżyki” wykonały tęczowe misie.

Podczas świętowania stworzyły też własne misie – malowały farbami elementy bohatera dnia, następnie po wyschnięciu starannie wycinały nożyczkami i sklejały komponując piękną całość.

Jednym z kolejnych zadań było dorysowanie drugiej połowy misia oraz nadanie mu imienia - to była śmieszna konkurencja.

Do naszej sali zawitał gość – Kubuś Puchatek – to dopiero było wydarzenie!

Utworzono dnia 28.11.2020, 21:30