Gminny Konkurs Plastyczny "Noszę odblaski - dostaję oklaski!"

Utworzono dnia 04.11.2019, 17:08

Kolejnym wydarzeniem w projekcie było podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego "Noszę odblaski - dostaję oklaski!". Organizatorem konkursu było Przedszkole im. J.Brzechwy w Trąbkach Wielkich oraz Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku (PORD). Konkurs miał na celu bezpośrednie zaangażowanie dzieci w tematykę bezpieczeństwa ruchu drogowego, promowanie noszenia elementów odblaskowych, poszerzenie wiedzy dzieci z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zwrócenie uwagi dzieci na konieczność noszenia odblasków. W konkursie udział wzięły dzieci przedszkolne z terenu Gminy Trąbki Wielkie w wieku od 3 do 6 lat. Prace konkursowe otrzymaliśmy ze SP im. K. Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich, Sp im. Ks. J.P. Aeltermanna w Mierzeszynie, Przedszkola im. J. Brzechwy w Trąbkach Wielkich a także SP im. M.Kownackiej w Kłodawie. Prace zostały ocenione przez komisję i ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpiło 30 września 2019 roku w Przedszkolu im. J.Brzechwy w Trąbkach Wielkich. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział.